
Składniki na 4 porcje:
•150g jogurtu naturalnego
•250g serka homogenizowanego waniliowego
•100g serka homogenizowanego naturalnego
•1,5 łyżki żelatyny
•2/3 szklanki gorącej wody
•1,5 łyżki kakao
•10 słodzików w pastylkach
Żelatynę rozpuścić w wodzie i zostawić do wystygnięcia. Jogurt oraz serki włożyć do miski i dodać słodziki, jeśli lubicie bardziej słodkie to więcej słodzika jesli mniej słodkie-mniej pastylek i zmiksować przez minutę. Dodać tężejącą ale ciąglę płynną żelatynę. Miksować na wysokich obrotach przez 3 minuty. 2/3 białej masy rozłożyć do pucharków, do reszty wsypać kakao i pomiksować do połączenia się składników. Wyłożyć na białą masę. Wsadzić do lodówki na 2-3h.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz