andzia :)
sobota, 25 lutego 2012
Sałatka z ogórków
Skladniki:
- 3 srednie ogórki zielone
- sól
- pieprz
- smietana 18%
Sposób przygotowania:
Ogórki pokroić na cienkie plasterki.Posypać solą i pieprzem.Jak ktos lubi może dodać trzy lyżki smietany i to wszystko wymieszać.Gotowe :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz